Мрії сподівань

Коли (б) ми були знайомі у минулому житті, ми були (б) завжди разом. Але у цьому, нашому абсурдному та дикому сьогоденні ми могли (б) хіба що кохатись та спостерігати за зірками, місяцем, сонцем на небосхилах планети, на якій нам пощасливилося (б) познайомитись.
Я (б) ніяковіла під твоїм поглядом та збуджувалася (б) від твого запаху. Я (б) розщеплювала твої думки та склеювала (б) твої мрії. Одна до одної. Підмішуючи, підкладаючи трохи своїх сподівань та додаючи власних зацікавленостей. Врешті-решт, хто б там вже розумів, що до чого, та де чії мрії та сподівання, де чиї сни та реальності, де було (б) моє життя, а де твоє.
Фантазії, бажання, заповітні мрії були (б) якщо не спільними, то хоча б невід'ємними від тебе та мене, від двох людей, які почали (б) плутати вигадку та реальність, одурманені тими хвилинами, годинами, днями, а може й роками даного зверху щастя, яке ніхто не був (би) спроможним прорахувати та вирахувати його кількість та тривалість.
Але наразі усе, що залишається, це самотньо загадувати бажання, розраховуючи на милість долі та прикмети, що інколи збуваються. Загадати бажання, подивитись на море, доторкнутись чи то до свого зодіаку, чи то до твого. Хто (б) знав...

украинский, иврит... мы таки очень перемешались =)
Евреем можешь и не быть, но по-еврейски жить обязан =))
Cім год невістка в хаті,
А не знає, що в кішки немає хвоста. Ми проучились в одном корпусе КИМО-ИЖ, а ты мне совершенно не знакома, а в какой групе ты училась? Теле, радио, международка, пресса?
Re: Cім год невістка в хаті,
Международка)
То, что я тебе не знакома - в этом нет ничего удивительного. Работая со второго курса в полный рабочий день, у меня не было возможности принимать слишком активное участие в институтской жизни :)
Как поживает ИЖ сейчас?)