.::Закрой глаза и смотри::. (seagull_gull) wrote,
.::Закрой глаза и смотри::.
seagull_gull

Мрії сподівань

Коли (б) ми були знайомі у минулому житті, ми були (б) завжди разом. Але у цьому, нашому абсурдному та дикому сьогоденні ми могли (б) хіба що кохатись та спостерігати за зірками, місяцем, сонцем на небосхилах планети, на якій нам пощасливилося (б) познайомитись.
Я (б) ніяковіла під твоїм поглядом та збуджувалася (б) від твого запаху. Я (б) розщеплювала твої думки та склеювала (б) твої мрії. Одна до одної. Підмішуючи, підкладаючи трохи своїх сподівань та додаючи власних зацікавленостей. Врешті-решт, хто б там вже розумів, що до чого, та де чії мрії та сподівання, де чиї сни та реальності, де було (б) моє життя, а де твоє.
Фантазії, бажання, заповітні мрії були (б) якщо не спільними, то хоча б невід'ємними від тебе та мене, від двох людей, які почали (б) плутати вигадку та реальність, одурманені тими хвилинами, годинами, днями, а може й роками даного зверху щастя, яке ніхто не був (би) спроможним прорахувати та вирахувати його кількість та тривалість.
Але наразі усе, що залишається, це самотньо загадувати бажання, розраховуючи на милість долі та прикмети, що інколи збуваються. Загадати бажання, подивитись на море, доторкнутись чи то до свого зодіаку, чи то до твого. Хто (б) знав...

Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo seagull_gull october 6, 2014 19:23 Leave a comment
Buy for 100 tokens
04 января, на новогодние праздники, мы отправляемся в очередную транс-эфиопскую экспедицию, и пересечем страну с Юга на Север, побывав в долине Омо, пустыне Данакил, поднимемся на вулкан Эрта Але, посетим легендарную Лалибелу, а также отшельнические монастыри озера Тана. Помимо этого мы прибудем в…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments